Vene armeest on saanud röövlijõuk

Vene armee tegevus Gruusias ei jäta kahtlust - tegemist on röövlijõuguga, kes Tšetšeenia sõdadest päritud karistamatuse õhkkonnas on nüüdsest oma jõleda tegevuse laiendanud ka iseseisva naaberriigi territooriumile.

Gruusia territooriumil vaba voliga ringi uitavad Vene armee vormis röövlijõugud panevad toime tapmisi, vargusi, vara hävitamist, metsade põletamist ja infrastruktuuri hävitamist.

Kuigi rahulepe on formaalselt alla kirjutatud, jätab Venemaa lahtiseks aja, mil ta oma röövlijõugu kavatseb Gruusiast välja tõmmata. Väidetavalt tegelevad viimased rahu tugevdamisega. Tülgastav!

Lääneriigid peaksid viivitamatult saatma Gruusiasse oma rahuvalvejõud, et peatada Venemaa armee karistamatu marodööritsemine.

Lugege kasvõi tänast Gruusia poole ametlikku infolinti ning mõistate, mida ma silmas pean:

21:15 About 60 Russian military cars have been deployed at the entrance of town Akhalgori 40 km north-west of Tbilisi.

20:00 According to the reports from Akhalgori district, Russian troops have started proposing Russian passports to the local population.

19:30 The houses in village Gamdlistskaro, Kaspi district are being put to fire by Russian soldiers.

18:30 Russian aviation has dropped fire setting engines in the area of the town of Surami, Khashuri district. The forests around Surami are burning.

18:20 Russian troops have entered the town of Akhalgori – center of the Akhalgori district.

16:00 Russian military denies Turkish and Ukranian airplanes permission to enter Georgian airspace in order to take part in putting down the fires in the Borjomi district forests. The fires started as a result of dropping of fire setting engines in the area by Russian aviation

14:40 Numerous fires have been noticed in the town of Kaspi and surrounding villages after Russian aviation dropped fire setting engines in the area.

14:30 Eight units of Russian armored troops have started movement from Khashuri district towards the town of Sachkhere.

13:20 Russian troops have started moving from Igoeti, Kaspi district towards Gori.

13:00 Two Russian trucks with soldiers have moved through the Rikoti tunnel to the village Khevi, Kharagauli district.

12:30 The traffic on Khashuri-Borjomi highway has been stopped by the Georgian authorities due to security concerns as a result of the Russian troops movements.

12:30 Grakali Railroad Bridge in Kaspi district has been blown up by Russian troops.

12:30 Russian troops fired from an artillery gun in Uplistsikhe. The shell exploded in the river.

10:45 Three Russian tanks are stationed in Kaspi and two in Igoeti.

10:30 Russian aviation has dropped fire setting engines near the village of Khandaki, Kaspi district. The forest near the village is burning.

10:30 Russian aviation has dropped unidentified devices to the vine factory in village Okami, Kaspi district.

10:15 Ten tanks from Igoeti headed towards Khashuri and seven to Znauri.

10:15 The Russians, who left the port of Poti yesterday, have returned with four armored personnel carrier, one crane, 10 army trucks (8 Ural, 2 Kamaz) and one army vehicle.

08:47 – The battalion has stopped in the village Karaleti. The group is composed of lots of armored personnel carriers, tanks, army trucks and engineer unit. The staff meeting is taking place. The general joined later arriving by helicopter.

08:26 – General Alarm was declared in 71st Tank Battalion of the Russian army, stationed in Tskhinvali. The Battalion is now heading towards Gori. As of now, they are in the village of Karaleti.

00:30 The cases of looting and abuse of local civilians committed by separatists in Russian occupied villages of Abisi, Koda, Ptsa – Kareli district have been reported

Kommentaarid

Unknown ütles …
..Euroopat hakatakse mõõtmna mitte kilomeetrites vaid tuumapommide "kraatrites"!Kuidagi õõvastav on jõmmelda ja küsida.et mitu kraatrit on Warssavist-Moskvasse? Mitu vesinikpommi kraatrit on Moskvast ST.Peterburi?..Kas mitte vene kindralstaapi ei peaks "sõber-arst" külastama?
garryq ütles …
Ja kus on teise poole arvamused? Marko, ei tohi sedasti, ei ole tark.
tambet ütles …
ehk ongi Gruusia pool natuke juurde pannud, aga ega eriti ei imesta. Venepärast korralagedust arvestades võib see vabalt armeekoosseisu isetegevus olla.
Anonüümne ütles …
...Venemaaga ju polegi võimalik üldse ajada mingeid sõbralikke suhteid kuna see on selgelt näha et ta seda ise ei soovi,ta just teebki selleks kõik,et neid sõbralikke suhteid kunagi ei tekikski...ükskõik mida välja ei pakuta,ikka leitakse jälle mingi asi mis talle ei meeldi,ta tahabki meelega provotseerida,see vana Putin on nagu pind p*****s(vabandust küll väljenduse pärast)
vaja oleks Putinist lahti saada siis oleks asjalood teised,Medvedev on kah nagu tuhvlialune teeb endale maailmas halba mainet ainult ja laseb Putinil endale pähe istuda,võibolla on Putin nii korraldanud ja seadusi teinud selliseid,et Medvedevil avaneb ainult 1 kord elus olla president ja peale seda võtab presidendiohjad enda kätte jälle Putin ja nii kuni elu lõpuni,nagu diktaator,jah ja äkki on ka selle peale mõeldud,et kui juhtubki,et Medvedev midagi valesti teeb või otsustab(Putini vastu) siis on Putin juba varem selle peale mõelnud ja Medvedev lihtsalt ei julge Putini vastu mingeid samme astuda...Medvedevil oleks preagu harukordne võimalus Putin maatasa teha
tambet ütles …
See, mis seal toimub, diskrediteerib just Medvedevit. Ehk ongi see Putini üks eesmärke.

Populaarsed postitused sellest blogist

ABIELUREFERENDUM KUI EESTI BREXIT

MILLINE USA PRESIDENT VASTAKS EESTI OOTUSTELE?

MÄGI-KARABAHHI VERESÕLM